Aktualności szczegóły

PARTNERSTWO!

Sebastian Kogut

Przygotowanie pracowników specjalizujących się w montażu instalacji Odnawialnych Źródeł Energii - to podstawowe założenie współpracy OZE Projekt z Warmińsko-Mazurskim Zakładem Doskonalenia Zawodowego w Olsztynie.

 

To krok w stronę szkolenia ekspertów oraz szansa dla osób, które chcą poszerzyć swoją wiedzę w przyszłościowej branży OZE.

Porozumienie o współpracy popisali Prezes OZE PROJEKT Pan Paweł Zabielski oraz Prezes Zarządu W-M ZDZ w Olsztynie -Pan Henryk Narwojsz.

Nasz Partner to grupa spółek, w których skład wchodzi: OZE Projekt, OZE Projekt Ciepło oraz OZE Projekt Investments. W oddziałach spółki na Warmii i Mazurach, Podlasiu, Pomorzu, Mazowszu, Wielkopolsce, ziemi Łódzkiej oraz województwie kujawsko-pomorskim pracuje już blisko 150 osób. To fachowcy z zakresu energetyki, elektryki, inżynierowie budownictwa i monterzy.

Można się po Nim spodziewać wiedzy i doświadczenia zdobytego w pracy dla międzynarodowych koncernów elektroenergetycznych, wzbogaconego o osobiste podejście do każdej inwestycji.

Nasz Partner wywodzi się z Olsztyna, ale działa na terenie całej Polski Północnej i Centralnej. Zrealizował już ponad 1300 instalacji fotowoltaicznych.

Jest również Członkiem Stowarzyszenia Branży Fotowoltaicznej - Polska PV, największej instytucji pozarządowej, zajmującej się rozwojem fotowoltaiki w Polsce.

Wyróżnienia:

- Najdynamiczniej rozwijająca się firma 2018 r. wg Corab,

- Dobre praktyki w dobrych rękach 2019 r. od GLOBEnergia,

- Dobre praktyki w dobrych rękach 2020 r. od GLOBEnergia.

 

 

 


 

 

Kontakt

Centrum Szkoleń Budowlanych
ul. Lubelska 33C
10-408 Olsztyn

Telefon: 89 526 84 62
Kom: +48 507 124 198
Email: csb@wmzdz.pl


Odwiedź nas też na: www.wmzdz.pl

Napisz do nas