Aktualności

Masz wyższe kwalifikacje - Masz pracę!

Bogusław Tański

Dnia 29 października 2015r. otrzymaliśmy potwierdzenie przez Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego o spełnieniu wymagań w zakresie szkolenia - klasy II w specjalnościach: koparki jednonaczyniowe i ładowarki jednonaczyniowe. Serdecznie zapraszamy do Centrum Szkoleń Budowlanych na szkolenia i egzaminy podwyższające kwalifikacje.Szkolenia na start!!!

Bogusław Tański

Dnia 25.08.2015r. zawarta została umowa o współpracy pomiędzy firmą Xella Polska Sp. z o.o. a Centrum Szkoleń Budowlanych ZDZ w zakresie promowania systemów budowlanych Ytong i Silka oraz szkoleń specjalistycznych grup zawodowych branży budowlanej na terenie naszego Centrum, w tym firm wykonawczych z szeroko pojętej branży budowlanej, stosujących w swojej pracy materiały konstrukcyjne.Postaw na bezpieczeństwo!

Sebastian Kogut

Zapraszamy na szkolenia do prac na wysokości metodami dostępu budowlanego oraz dostępu linowego (OTDL). Szkolenia mają na celu poprawę bezpieczeństwa przy pracy w takich sektorach jak budownictwo, energetyka, górnictwo, telekomunikacja, utrzymanie obiektów, magazyny wysokiego składowania, gospodarka wodno-kanalizacyjna, spawalnictwo itd.Pierwszy egzamin już za nami (OZE)

Sebastian Kogut

Pierwszy egzamin certyfikowanego instalatora OZE już za nami. Sprawdziły się nasze oczekiwania co do wysokich wymagań stawianych przez egzaminatorów Urzędu Dozoru Technicznego. Bogatsi o doświadczenia zapraszamy do naszego Centrum po więcej informacji oraz na kolejne kursy z zakresu Odnawialnych Źródeł Energii, które rozpoczynamy jesienią.Akredytowany organizator szkoleń z Odnawialnych Źródeł Energii

Bogusław Tański

Miło jest nam poinformować, że od 18.05.2015 r. Centrum Szkoleń Budowlanych jest akredytowanym organizatorem szkoleń Odnawialnych Źródeł Energii. Trwa nabór na szkolenia w zakresie OZEKontakt

Centrum Szkoleń Budowlanych
ul. Lubelska 33C
10-408 Olsztyn

Telefon: 89 526 84 62
Kom: +48 507 124 198
Email: csb@wmzdz.pl


Odwiedź nas też na: www.wmzdz.pl

Napisz do nas