UWAGA

W związku z aktualną sytuacją sanitarno-epidemiologiczną w Województwie i zagrożeniem wirusem COVID-19 informujemy, że realizacja wszystkich stacjonarnych zajęć grupowych (zajęcia szkolne, kursy, egzaminy) prowadzonych przez nasze Centra Edukacji zostaje zawieszona na okres od 14.03.2020 do 11.04.2020.

Większość naszych pracowników będzie pracować zdalnie więc dostęp fizyczny do Placówek W-M ZDZ dla klientów indywidualnych będzie w tym okresie utrudniony, dlatego prosimy o ograniczenie wizyt osobistych, a jednocześnie zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz mailowego. CSB, Centrala

Rekomendacje naszych kursantów

Dlaczego warto z nami współpracować?

Doświadczenie

Organizacją kursów dla budownictwa i instalatorstwa zajmujemy się od niemal 20 lat. W tym czasie nawiązaliśmy współpracę z wieloma podmiotami związanymi z budownictwem m.in. z Uniwersytetem Warmińsko-Mazurskim, Olsztyńską Izbą Budowlaną, WMOIIB, PZITB, KAPE, SAPE, SGGiK. Stale współpracujemy z komisjami egzaminacyjnymi UDT, IS, IMBiGS, OTDL a także OKE (w zakresie egzaminów na kwalifikacje zawodowe).

Kadra

Nasi wykładowcy i instruktorzy to m.in. wieloletni współpracownicy IMBIGS, UDT, URE i Instytutu Spawalnictwa. To także wieloletni praktycy w dziedzinie budownictwa i instalatorstwa. To również kadra oferująca pomoc w doborze odpowiednich szkoleń a także instrumentów ich finansowania. Naszą chlubą są również świetnie przygotowani absolwenci naszych kursów i ich zadowoleni Pracodawcy, którzy zawsze do nas wracają.

Skuteczne metody szkoleniowe

Szkolimy na podstawie nowoczesnych i stale uaktualnianych programów szkoleniowych, zgodnie z najnowszymi wymogami prawnymi a także sugestiami przedsiębiorców. Dzięki realizacji międzynarodowych projektów dotyczących kształcenia zawodowego (ECVET) mamy dostęp do szeregu innowacji stosowanych w kształceniu zawodowym na terenie całej Unii Europejskiej.

Zaplecze szkoleniowe

Posiadamy obiekt o powierzchni 1,5h, z własnym placem manewrowym, poligonem maszyn budowlanych, a także trzy budynki z poligonem robót budowlanych (pod dachem), pracowniami teoretycznymi oraz praktycznymi. Obiekt w 40% zasilany jest z odnawialnych źródeł energii a wykorzystane systemy umożliwiają pełen monitoring efektywności energetycznej budynku a także przeprowadzanie symulacji sterowania systemem ogrzewania w ramach kursów instalatorskich.

Newsletter

Kontakt

Centrum Szkoleń Budowlanych
ul. Lubelska 33C
10-408 Olsztyn

Telefon: 89 526 84 62
Kom: +48 507 124 198
Email: csb@wmzdz.pl


Odwiedź nas też na: www.wmzdz.pl

Napisz do nas