Rekomendacje naszych kursantów

Dlaczego warto z nami współpracować?

Doświadczenie

Organizacją kursów dla budownictwa i instalatorstwa zajmujemy się od niemal 20 lat. W tym czasie nawiązaliśmy współpracę z wieloma podmiotami związanymi z budownictwem m.in. z Uniwersytetem Warmińsko-Mazurskim, Olsztyńską Izbą Budowlaną, WMOIIB, PZITB, KAPE, SAPE, SGGiK. Stale współpracujemy z komisjami egzaminacyjnymi UDT, IS, IMBiGS, OTDL a także OKE (w zakresie egzaminów na kwalifikacje zawodowe).

Kadra

Nasi wykładowcy i instruktorzy to m.in. wieloletni współpracownicy IMBIGS, UDT, URE i Instytutu Spawalnictwa. To także wieloletni praktycy w dziedzinie budownictwa i instalatorstwa. To również kadra oferująca pomoc w doborze odpowiednich szkoleń a także instrumentów ich finansowania. Naszą chlubą są również świetnie przygotowani absolwenci naszych kursów i ich zadowoleni Pracodawcy, którzy zawsze do nas wracają.

Skuteczne metody szkoleniowe

Szkolimy na podstawie nowoczesnych i stale uaktualnianych programów szkoleniowych, zgodnie z najnowszymi wymogami prawnymi a także sugestiami przedsiębiorców. Dzięki realizacji międzynarodowych projektów dotyczących kształcenia zawodowego (ECVET) mamy dostęp do szeregu innowacji stosowanych w kształceniu zawodowym na terenie całej Unii Europejskiej.

Zaplecze szkoleniowe

Posiadamy obiekt o powierzchni 1,5h, z własnym placem manewrowym, poligonem maszyn budowlanych, a także trzy budynki z poligonem robót budowlanych (pod dachem), pracowniami teoretycznymi oraz praktycznymi. Obiekt w 40% zasilany jest z odnawialnych źródeł energii a wykorzystane systemy umożliwiają pełen monitoring efektywności energetycznej budynku a także przeprowadzanie symulacji sterowania systemem ogrzewania w ramach kursów instalatorskich.

Newsletter

Kontakt

Centrum Szkoleń Branżowych
ul. Lubelska 33C
10-408 Olsztyn

Telefon: 89 526 84 62
Kom: +48 507 124 198
Email: csb@wmzdz.pl


Odwiedź nas też na: www.wmzdz.pl

Napisz do nas